Jurgita Meškauskienė. ResultSpa salono savininkė, biologijos magistrė, sporto fiziologė bei profesionali 15 metų patirtį turinti masažuotoja.

Valerija Laziuk, diplomuota kosmetologė, nuolat gilinanti profesines žinias bei kelianti kvalifikaciją Lietuvos ir užsienio mokymuose. Valerija visada jaučia didelį norą padėti kiekvienam savo klientui, todėl jos pagrindinis tikslas - išlaikyti Jūsų odą gražią ir sveiką, bei suteikti žinias kaip tinkamai turėtumėte ja rūpintis.

Yuliia Okara, profesionali masažuotoja atvykusi pas mus iš Ukrainos. Puikiai atlieka klasikinius, anticeliulitinius - modeliuojančius bei gydomuosius masažus, kurie yra tikra dovana kiekvienam klientui bei sveikatos ir geros nuotaikos šaltinis! Yuliia taip pat atlieka plaukelių depiliaciją vašku bei cukrumi!

Ramūnė Virmauskė. Be galo kruopšti, dėmėsinga detalėms ir tikrai neišleis iš savo kėdės, kol Jūsų nagai neatrodys tobulai. Ryškūs ar natūralūs - pažadame, kad po Ramunės prisilietimo girdėsite tik komplimentus. Ramūnė dirba su instrumentais, naikina nuospaudas ir dirba su įaugusiais nagais.